Pneuservis - Pneumatiky

Pneumatiky - Pneuservis Ústí nad Labem

Náš pneuservis v Ústí nad Labem nabízí kompletní sortiment pneuservisních prací na osobních, dodávkových, offroad vozech a motocyklů.

Prodej nových pneumatik
Přezutí pneumatik včetně výměny ventilků
Opravy defektů pneumatik
Vyvažování Alu kol, ocelových, ofroad a motocyklů.
Sezónní uskladnění pneumatik.


Proč zimní pneumatiky?

Vozovka v zimě je méně jistější než za tepla, když je zasněžená, namrzlá a jednoduše mokrá, přilnavost pneumatiky je tedy nižší než v létě. Při teplotě nižší než 7°C se výkon letních pneumatik výrazně zhoršuje a doporučujeme montáž zimních pneumatik.

Díky specifickému uspořádání pro odvod vody, zimní pneumatika snižuje nebezpečí aquaplaningu. Je lepší v přilnavosti a vynikající v mobilitě. Dezénzimní pneumatiky obsahuje více lamel než letní, pro lepší záběr ve sněhu. Složení směsi zimní pneumatiky na bázi siliky se lépe přizpůsobuje nízkým teplotám a umožňuje lepší brždění.

Více než pneumatika na sníh, zimní pneumatika je určena pro řízení za všech zimních podmínek :

na všech druzích povrchu : na zasněženém, lehce až silně zledovatělém, lehce vlhkém nebo velmi mokrém, na vysoké vrstvě vody, ale také na studených a suchých silnicích.
za všech zimních povětrnostních podmínek : slabý nebo silný déšť, vlhko nebo naopak velmi sucho a zima za nízkých teplot.
zdroj: Kleber.cz


 Před léty naše firma začala provozovat vlastní autodopravu. Postupem doby z této činnosti vyplynula potřeba provozování dalších doplňkových služeb, které by naší dosavadní hlavní činnost rozšířily.

Proto jsme se rozhodli ke zřízení dalších služeb pro naše zákazníky s cílem nabídnout dlouholeté zkušenosti našich odborníků a kvalitní servis za nízké ceny.

Jan Škorpil Drážďanská 23, Ústí nad Labem 400 00, tel: +420 602 949 106, email: info@autoservis-skorpil.cz url: www.autoservis-skorpil.cz | mapa stránek

jméno:
heslo:

Vyrobilo © Tvorba stránek a webových aplikací Chabera

odkazy: Webhosting