Autoservis Škorpil
4 - (10)
Autoservis Škorpil

Autoservis vozidel

Autoservis

Provádíme autoservis, opravy, údržbu všech typů vozidel, osobních i dodávkových. Oprava a diagnostika motoru, převodovky, elektrické soustavy, opravy karosérie, autosklo, autoklimatizace, brzdové soustavy, vstřikovací a výfukové soustavy, geometrie náprav, výměny všech typů kapalin či směsí a další.. Dodáváme kvalitní náhradní díly a pracujeme s profesionální opravárenskou technikou ve vlastních prostorách.
Autoservis Škorpil Ústí nad labem.
Drážďanská 23, Ústí nad Labem 400 07
tel: +420 602 949 106

Autoservis ŠkorpilAutoservis ŠkorpilAutoservis ŠkorpilAutoservis ŠkorpilAutoservis ŠkorpilAutoservis ŠkorpilAutoservis ŠkorpilAutoservis ŠkorpilAutoservis ŠkorpilAutoservis Škorpil

Proč autoservis Škorpil

Náš autoservis je založen na profesionálním a indivïduálním přístupu k zákazníkovi. Čerpáme z dlouholetých zkušeností a schopností a možností poskytnout komplexní a kvalitní služby díky profesionálnímu zázemí, vybavení a přístupu v poskytování kvalitních služeb za rozumné ceny.

Autoservis Škorpil
 Před léty naše firma začala provozovat vlastní autodopravu. Postupem doby z této činnosti vyplynula potřeba provozování dalších doplňkových služeb, které by naší dosavadní hlavní činnost rozšířily.

Proto jsme se rozhodli ke zřízení dalších služeb pro naše zákazníky s cílem nabídnout dlouholeté zkušenosti našich odborníků a kvalitní servis za nízké ceny.

Jan Škorpil Drážďanská 23, Ústí nad Labem 400 00, tel: +420 602 949 106, email: info@autoservis-skorpil.cz url: www.autoservis-skorpil.cz | mapa stránek

jméno:
heslo:

Vyrobilo © Tvorba stránek a webových aplikací Chabera

odkazy: Webhosting